Soustředění Sadská 2024 “SURVIVOR”

Zde uvádíme stručný přehled informací pro rodiče dětí, které s námi jedou na soustředění.

Co mít připravené sebou:

• Oblečení – sportovní i odpočinková varianta, letní i variantu pro případ chladnějších večerů. Něco s možností rizika zašpinění. Věci do vody vč plaveckých pomůcek. Hasičská uniforma. 1ks čistého bílého trička na vyrábění dresů.
  • Obuv – pevná i volnější varianta popř holínky a obuv do vody
  • Hrníček (ideálně podepsaný), oblíbená společenská hra pokud chcete, repelent, svítilna, věci osobní potřeby
  • Věci na spaní
  • Hygienické prostředky, ručník, osuška
  • Malý batůžek na výlety
  • Dále dle uvážení rodičů

Při příjezdu:

• Nájezd dětí mezi 8.00h až 9.00h bránou na straně jezera u policejní školy. Obsluha parkoviště by vás měla pustit dál, po průjezdu bránou doleva a podél jezera dozadu. Upozorňujeme na zvýšený pohyb chodců!!! Rychlost max 20kmh!
  • Platba za soustředění – preferovaný způsob je hotovostí na místě
  • Léky na pravidelné užívání a pro akutní případy – napsat na papír včetně jména dítěte a rozpisu užívání
  • Upozornit na alergie či intolerance, vhodné připsat na papírek k lékům
  • STRAVOVACÍ OMEZENÍ – prosím nahlásit na tel 608227021 formou SMS co nejdříve z důvodu skladby jídelníčku
  • Nezbytné dokumenty – lékařská prohlídka a prohlášení o bezinfekčnosti – to s datumem nástupu na soustředění. Dokumenty jsou již několik měsíců k dispozici v předchozím příspěvku. U lékařských prohlídek prosíme o kontrolu datumu platnosti dle platné legislativy.

Prosíme o zvážení potřeby mobilní elektroniky na táboře. Nebereme odpovědnost za jakékoliv ztráty či poškození v průběhu soustředění. Vedoucí budou na mobilních telefonech k zastižení kdykoliv.

V případě jakýchkoliv dotazů jsem k dispozici na tel. 608 227 021. Děkuji za spolupráci. Jirka Krátký ml.